Dekorasyon

2014 Dekorasyon Örnekleri

5 Temmuz 2013

2014-Beyaz-Salon-Dekorasyonu-Örnekleri-1

2014 yılına çok özel dekorasyon seçimleri hazırlayan editörlerimiz özellikle 2014 yaz mevsimine muhteşem bir giriş düşünüyorlar. Rahatlığın, konforun ve estetiğin ön planda olduğu dekorasyon seçimleri ile evinize gelecek olan misafirlerinizi mest edebilirsiniz. Renkli kumaşların ve neşeli mekanların kurulduğu dekorasyon seçimleri her bayanın gönlünde ayrı bir yer edecek… Bu dekorasyon tarzlarını evlerine uygulatmak isteyen hanımlar bizimle hemen irtibata geçebilir.

cok-guzel-cafe-dekorasyon-modelleri

2014-Beyaz-Yatak-Odası-Dekorasyonu-Örnekleri-7

2014 dekorasyonlarında renk seçimi önemli; Evinize yeni bir dekorasyon tarzı düşünüyorsunuz fakat işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız size çok önemli ve can alıcı bir tüyo verelim hemen.. Öncelikli olarak evinizin yada evinizin bir odasını dekore ederken işe renk seçiminden başlayabilirsiniz. Daha sonra bu renk seçimlerinizi evde kombinleyebileceğiniz eşyalarınızla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma evinizin kombine olması açısından son derece önemlidir. Bu hususa hanımlar dikkat etmesi gerekir.

çatı-katı-dekorasyonu-stockholm_7

Yaz mevsiminde evlerde cıvıl cıvıl renk seçimlerine öncelik verirken sonbahara doğru biraz daha dinlendiriciliği olan pastel renklere doğru kayılır. Evleri küçük olan hanımla her zaman açık renklere ağırlık vermeleri doğru olan seçimdir. Diyelim ki evinizde beyaz renkler hakim o zaman bu beyaz renkler arasında canlı renklere yer vererek ortamı biraz daha neşelendireilirsiniz. Bu tonlar için her zaman mavi renkler ideal renklerdir. Diğer renklerle uyum mavi tonlarda son derece mükemmeldir.

dekorasyon-örnekleri-romanya_6

 

2014-Beyaz-Salon-Dekorasyonu-Örnekleri-3

Bazı hanımlar evlerinde deniz tonlarının hakim olmasını isterler. Böylelikle evlerinde her aim bir deniz esintisi kavramını gündemde tutmak ve günün positifliğini üzerlerinde taşımak isterler. Daha açık ton mavi renkler onlar için ideal olan renklerdir. Bu düşünce her zaman ideal ve pozitif bir düşüncedir. Her zaman cesur renkler tercih edilmeli özellikle evinizden sarı, turuncu, turkuaz, kırmızı gibi canlı renkleri eksik etmememlidisiniz. Bu renkler evinizde neşeli ve enerjik  bir atmosfer yaratacaktır.

ebeveyn-banyonlu-yatak-odasi

100912_1913_Modernevdek1

Kim demişki ben evime canlı renkler katmak istiyorum diyorsanız o halde sizde pastel tonlardan yararlanın. Yeni sezonun renkleri ise kum renkleridir. Kum rengi bir çok hanımın bu yıl kıyafetlerinde de tercih ettiği renkler arasında olacak..

l-salon-dekorasyonu_4-600x423

3529_304011519722394_224566685_n

Beyaz renkteki oturma odaları son yıllarda yeni evli çiftlerin en sı tercih ettiği renk ve mobilya gruplarından öyle ki eve katmış olduğu asalet beyazın o göz kamaştıran doğallığı ve sadeliği evlerin çok daha geniş ve insanlar üzerinde pozitif etkiler yaratmasını sağlıyor.

lüks-dekorasyon-örnekleri-beverly-hills-600x400

Benim bu dediklerinizi yapacak kadar param yok ki bu bilgileri vermek kolay iş paraya geldiğinde bu yükün altından ben nasıl kalkarım diyorsanız onunda kolayı var.. İlla ki gidip bir koltuk takımı almak zorunda değilsiniz. Evinizdeki koltuk takımlarının kılıflarını değiştirerek yada koltuk takımlarınızı deri kaplantırarak pekala çok şık ve yeni bir koltuk takımına saip olabilirsiniz. Bu sizin için çok daha az fiyatlara mal olabilecek bir seçenek..

son-moda-stüdyo-daire-dekorasyonu

2014-Beyaz-Salon-Dekorasyonu-Örnekleri-4

Yeni çiftler için ise ev dekorasyonu ve mobilya seçerken bir kaç önerimiz olacak.. Yeni evli çiftler yanlızca mobilyalardaki görünümlere önem veriyorlar. Aslında bu pekte doğru bir bakış açısı değil.. Mobilyalarda neme ve sıcağa dayanıklı mobilyalar seçilmelidir.Hasır, rattan, teak, bambu,ahşap gibi doğal malzemeden mobilyalar, keten, pamuklu gibi kumaşlar çok daha uzun yıllar sizinle beraber yaşlanacak olan mobilya gruplarıdır.

uzay-mutfak-modelleri

Dekorasyonda önemli olan hususlardan biriside aydınlatma seçenekleridir. Son yıllarda üretilen fonksiyonel aydınlatma ürünleri ile evlerde farklı atmosferler ve son derece estetik dekorasyon dizaynlarına sahip olabilirsiniz.

Yazlık-Ev-Dekorasyonları

2014-Beyaz-Salon-Dekorasyonu-Örnekleri-14

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum Gönder