Dekorasyon

3 Boyutlu Ev Dekorasyon Modelleri

13 Kasım 2011

Son yılların en önemli dekorasyon tasarımlarından birisi olan 3D ev dekorasyon seçimleri görselliği ve albenisiyle kendisine hayran bırakıyor.. Modern renkler ve görselliğe aşık olan ev hanımlarının vazgeçilmezlerinden olan 3D ev dekorasyon seçimlerini bu yazımızda beraber irdeleyeceğiz.. 3D tasarımların ayrılmaz bir parçası olan ve onlara dekoratif bir hava katan ışıklandırmalar ve kullanılan aydınlatma armatürleri uygulanan sistemelerinde kalitesini arttırmaktadırlar..

3D dekorasyon tasarım ile donatılmış evler ziyaretçilerinide büyülemekte ve ev halkına ayrı bir yaşama alanı yaratmaktadırlar.. Dekorasyon firmalarıda 2012 yılı itibari ile evlerde 3D tasarım uygulamalarına ağırlık vermeye başladılar.. Koridordan başlayan tasarım uygulamaları banyolarda ve evinizin en uç noktasına kadar uygulanabilmektedir.. Yapılan yeni inşalarda da uygulanan 3D tasarım sistemleri artıkhayatımızın vazgeçilmezlerinden olacak..

Soft ve yerine uygun olarak parlak renklerle donatılmış dekorasyonlar modernize edilmiş eşyalarınızla beraber bir bütünlük oluşturacak.. Buna uygun olan armatürler ve aydınlatma sitemleri ile evlerinde kombine bir dizayn oluşturmak isteyen ev hanımları için muhtaşem bir uygulama Gelin bu uygulamaları remedelim ve kendimizi bu büyülü atmosferin içerisindeymiş gibi hissedelim..

Sizde göreceksiniz ki sizin tek eksikliğiniz evlerinizde böyle dizayn edilmiş bir dekorasyon uygulaması olacak..

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum Gönder