Ev Dekorasyonu, İç Dekorasyon

Çamaşır Odası Dizaynı

23 Temmuz 2009

Diğer konumuzda çeşitli çamaşır odası dekorasyonlarını sizlere sunmuştuk bu konumuzda ise çamaşır odalarının dizaynından söz etmek istiyoruz. Yerleşimi, dekoru, duvarların rengi, bulunması gereken eşyalar…

Çamaşır odaları kesinlikle çok fazla eşya ile tıpış pıkış hale getirilmemelidir. aradığınız bir eşyanızı son derece pratik bir şekilde bulabilmeli ve her bir parça eşya dizayn içerisinde saklama kaplarında bulunacak şekilde yerleştirilmelidir.

Çamaşır sepetleri kirli ve temiz çamaşırların birbirinden ayrılması, beyazların bir yerde renklilerin bir yerde toplanmasını kolaylaştıracaktır. Çamaşır sepetlerinin birden fazla olması işinizi kolaylaştıracaktır.

Aynı zamanda ütünüzüde çamaşır odanızda bulundurmalısınız hen ütü yapmak için oda oda dolaşmanıza gerek kalmaz hemde burda bulunması zaman açısındanda size pratiklik kazandıracaktır. Çamaşır odalarınıza ayrıca bir de yapay çamaşır kurutma sistemi yaptırabilirsiniz bu çamaşırlarınızı çok daha hızlı bir şekilde kurutmanıza yardımcı olacaktır.

Çamaşır odalarınızda lavobonunda bulunması şarttır. Yaptığınız bir iş sonrası ellerinizi yıkamanız yada bir iş için buradan su temin etmeniz gerekecektir.

Çamaşır Odası Resimleri

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum Gönder