Yapı

Capatect Dekor Profilleri binalara prestij kazandırıyor

24 Haziran 2009

Kapı, pencere ve kat geçişleri, subasman seviyeleri, çatı saçakları ve parapet duvar bitişleri gibi pek çok mimarı detayda kullanılabilen Capatect Dekor Profilleri, estetik ve mimariyi bir araya getiren özel ürün olarak pazara sunuluyor.

Eskiden sadece usta ellerin uzun ve zahmetli bir işlemle üretebildiği cephe profilleri, artık hızlı, kolay ve aynı doğallıkta üretilebiliyor ve uygulanabiliyor. Kapı, pencere ve kat geçişleri, subasman seviyeleri, çatı saçakları ve parapet duvar bitişleri gibi pek çok mimarı detayda kullanılabilen Capatect Dekor Profilleri, estetik ve mimariyi bir araya getiren özel ürün olarak pazara sunuluyor. Genleştirilmiş pohstren |EPS| bloklardan, bilgisayar kontrollü son derece hassas kesim makineleri ile kesip şekillendirildikten sonra, üzere akrilik esaslı bir sıva ile kaplanmış olan Capatect Dekor Profilleri, esneklik, su geçirimsizlik, dış ortama üstün dayanım ve üzeri boyanabilme özelliklerine sahip. Capatect Dekor Profilleri, Avrupa Hygrothermal Test Standartlarına göre yazın kavurucu sıcağına, kışın dondurucu soğuğuna ve yağmurların aşındırıcı etkilerine maruz bırakılarak, en olumsuz iklim koşullarına bile başarı ile dayanımları ispatlanmış bulunuyor.

Fiili Boya’ nın dış cephe boya ve kaplamaları üzerindeki uzmanlığı ile Caparolun yüzyılı aşkın tecrübesinden doğan özel sıva malzemesi ile kaplanan Capatect Dekor Profillerinin üretiminde, son teknoloji cihazlar ve metotlar kullanılıyor. Zengin katalog modellerinin yanı sıra hayalinizdeki tasarımlar da, Capatect Dekor Profilleri kalitesinde üretilebiliyor. Capatect Dekor Profilleri, estetik görüntülerinin yanında aynı zamanda hafif olma özelliğine de sahip. Profiller ısı yalıtım sistemlerinin üzerine güvenle uygulanıyor ve ek yük getirmiyor.

Benzer Yazılar

1 Yorum

  • Reply Mimar Deniz Mert

    Merhaba Ben Tüm müşterilerime bu ürünleri tavsiye ediyorum ve çoğu kullanmayı istiyor. Çok başarılı bir ürün grubu.Teşekkürler Filli Boya

  • Yorum Gönder