Browsing Tag

Karadağ Mobilya

Mobilya

Pierre Cardin Mobilya

10 Ağustos 2010

Kısa bir süre önce İzmir Yolu’nda açılan Pierre Cardin Mobilya, sektörde farklı bir estetik tasarım gücü ve kalite penceresi açıyor.

Bursa, özellikle son dönemde açılan yeni mağazalarla, pek çok ünlü mobilya markasına ev sahipliği yapmaya başladı. Bu durum, kaliteli bir ürüne sahip olmak isteyenler için uzaklara gitme zorunluluğunu ortadan kaldırırken, sektörde de kalite çıtasının sürekli yükselmesini sağlıyor.

Karadağ Mobilya’ya ait. 3 katlı, toplam 5000 m2’lik alanda hizmet veren mağazanın ilk iki katında, Pierre Cardin markalı ürünleri görebiliyorsunuz. Diğer katta ise İnegöl ve Ankara’nın önde gelen markalan bulunuyor.

Pierre Cardin, 35 yıldır bu sektörde yer alan, merkezi KesteFde bulunan Karadağ Mobilya’ya ait. Tüm mobilya çeşitlerinden, aksesuarlara kadar geniş bir ürün seçeneği sunan Karadağ Mobilya. Pierre Cardin markası ile tüketicilere güvenli bir alışveriş imkanı sunmayı hedefliyor.

Böylece, tüketicilerin, kalitesinden emin olmadıkları ürünleri almak yerine, güvendikleri bir markanın ürünlerini gönül rahatlığıyla ve fazla para ödemeksizin alabileceklerini belirtiyorlar.