Browsing Tag

vanessa mobilya

Mobilya

VANESSA

22 Eylül 2009

Bursa’da hizmete giren yeni showroom, yüksek kalitede özgün ürünler ve görkemli bir iç dekorasyona sahip.

Kuruluş döneminden itibaren kalite ve yenilik prensipleri ile iddialı bir çizgisi olan Vanessa, yurt içi ve yurt dışında bulunan satış noktalarına bir yenisini daha ekledi Bursa’da hizmete giren showroom, yenilikçi, iddialı ürünleri ve sıra dışı görünümüyle dikkat çekiyor Bursa Showroom için hazırlanan tasarımlar arasında, en çok ilgiyi ise hakiki deri köşe grupları görüyor.

Toplamda 1600 m2’lik bir alanda hizmet veren mağazada her bir katın ayrı konseptte hazırlanmış olması, Vanessa markasının anlayışını açıkça ortaya koymakta. Tasarımı İç Mimar Hayri İşçimen tarafından yapılan mağazada. Vanessa ürünlerinin kimliğine paralel alışılmışın dışında bir anlıyışın hakim olduğu görülüyor. Mağazadaki ger sel bütünlüğün ahengi. renk. ışık ve sunumlarda kullanılan objelerin farklıkları ile besleniyor.

Girişte sizi karşılayan görkemi kurgu, mekan için özel tasarlanan aydınlatmalar galeri boşluğu ve sanki bu boşluktan kopmuşcasına konumlanmış platform üzerindeki “Uluslararası İMOB Tasarım Ödülü” ve gerçek İtalyan deri döşeme oturma grubu ile son bulunuyor.Vanessa, görülmeye değer sıra dışı showroom dekorasyonu, daima yenilenen özgün ürünleri ile ziyaretçilerini İzmir Yolu üzerindeki mağazasına bekliyor.