Browsing Tag

yağmur mobilya

Mobilya

Dekoratif Yataklar

8 Eylül 2009

Doğa ile baş başa kalmayı sevenlere ve doğaya aşık olanlara yönelik olan yataklar tamamen zerklerin ve tarzların birikimi ile insanların elde ettiği yaratıcı bir fikirdir. Yatak tasarımı oldukça sade ve gösterişten uzak ama tamamen huzura yöneltici bir fikri vardır.

Mobilya

Yağmur Mobilya Kampanyaları

1 Eylül 2009

Yağmur mobilya bu yıl oturma gruplarına şok indirimler yaptı. Büyük rağbet gören indirimde tüketici tarafından olumlu bir şekilde karşılanan fiyatlar satışlara da yansımış durumda. Hayatınızın her alanında kalite ve rahatlığı arıyorsanız bu kampanyalı ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Mobilya

Tepe Home'da İndirim Rüzgarı

1 Eylül 2009

Tepe Home bu yıl yeni kampanyalarla geliyor. Yemek odaları, oturma grupları, ithal mobilya ve bahçe gruplarında şok indirimler yapan Tepe Home bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. Tepe Home kalitesini şok indirimlerle tüketicisine veren Tepe Home Grubu bu yıla damgamızı vuracağız dedi. Anlaşmalı kredi karta özel %3 indirim ve 12 taksit imkanı da sunulmuş olan ürünlere, iki yıl garanti, ücretsiz montaj ve ücretsiz nakliyede eklenmiştir.

İndirimde olan ürünler;

Dekorasyon

İpek Mobilya'dan Çeyiz Paketi

29 Ağustos 2009

İpek mobilya bu yıl sonuna kadar yapmış olduğu olduğu kampanyadan çok konuşulacağa benziyor. Linear Yemek Odası, Linear Yatak Odası ve Ritim Koltuk Takımı sadece 3,439 Tl nakit olarak tüketiciye sunmuştur. Ve ayrıca anlaşmalı banka kartına peşin fiyatına 12 taksit ile kanpanya içersindedir.

Mobilya

İpek Mobilya

29 Ağustos 2009

Anabel Koltuk Takımı

Sadeliğin konforla buluştuğu bir koltuk takımı.

Eva Koltuk Takımı

Sağlık ve rahatlık düşünerek tasarlanmış eva koltuk takımı, koltuklardaki ahşap ve kırlentlerdeki ışıltı ile evinize farklı bir hava katacak.

Lara Koltuk Takımı

Klasik ve rahat koltuk takımlarından Lara Koltuk takımları, rahatlığı ve klasik yaşamı sevenler için tam aradıları bir koltuk takımı

Fashion Koltuk Takımı

Modern görünümüyle takımdaki dekor ve dekorasyon ağırlıklı dekoratif modeller alışa gelmil bir dekoratif koltuk takımlarından farklıdır.

Aksesuarlar, Ev Dekorasyonu

İstikbal'de Fırsat Ayı Devam Ediyor

29 Ağustos 2009

İstikbal’de çelik bazalar ve yataklar özel %10 indirim ve %10 Kdv indirimi devam etmektedir. Geniş hacimli model ve baza çeşitleri bu aralar baya rahbet gören yatak çeşitleridir. Kısa bir süre için geçerli olan bu kampanya, hitiyacı olanlar için son derece uygun bir kampanyadır. Ve ayrıca anlaşmalı banka kartına peşin fiyatına 12 taksit ve 2 ay taksit ertelemede kanpanya içersindedir.

Mobilya

İstikbal'den İndirim Ayı

29 Ağustos 2009

İstikbal yaz sezonu bitimiyle yeni indirim ayını açıkladı bu günlerde ilkbaharı yeni oturma odası, yeni bir yatak ve salon mobilyalarından oluşan indirim ayında %8 Kdv indirimi ve çok özel fırsatlarla tüketiciye indirim paketini açıklamıştır. Ayrıca anlaşmalı kart maximum’a peşin fiyatına 12 taksit ve 2 ay erteleme imkanıda sunulmuştur.

Aksesuarlar, Ev Tekstili

İstikbal İndirim Günleri

29 Ağustos 2009

Uyku modasında yeni indirim sezonunu acan istikbal kısa bir süre için istikbal uyku setleri 74.90 Tl yastıklar ise 6.90 Tl başlayan fiyatlarla tüketiciye sunulmuştur.

Mobilya

Kilim Mobilyadan Evlenlere Özel Kampanya

29 Ağustos 2009

Kilim mobilya evlenenler için bu yılın kampanyasını yaptı. Üçü bir arada kampayasında kilimin, Pera Oturma Grubu, Elips Yemek Odası ve Elips Yatak Odası sadece 2.999 Tl, ayrıca anlaşmalı bankası +Bonusa peşin fiyatına 12 taksit imkanıda sunulmuş.