Duvar

Duvar Dekorasyon Fikirleri

29 Mart 2010

dekorasyon fikirleri

Eviniz için oluşturacağınız dekorasyonla ilgili yapılan doğru seçimlerle sizde evinizde çok farklı bir dekor oluşturabilirsiniz.

ilk olarak evinizin duvarlarından başlamanız size büyük avantajlar kazandıracaktır. Duvarlarınzda oluşturacağınız desenler sizin yaratıcılığınızı ve bu işi ne denli başarılı olarak yaptığınızı gösterecektir. Aslında sizlerin pek de bir şey yapmanıza gerek yok duvarlarınız için seçeceğiniz duvar kağıtları tüm bu işleri üstlenecektir.

İkinci olarak renkli ve farklı tasarımlara sahip duvar stickerları bu steckerler evin havasına bambaşka bir soluk getirebilir.

Ayrıca son yıllarda çok popüler olan duvar kalıpları ve stensillarda işinize yarayabilir. Biraz boya ve fırça ile çok güzel duvar dizaynları oluşturulabilir.

Bilindiği üzere banyo ve mutfaklarda kullanılan karolar artık odaların duvarlarında da kullanılıyor eğer sizinde dekorasyonunuz buna müsaitse sizde böyle bir fikir deneyebilirsiniz. özellikle tuğla şeklinde olan karolar son derece favori…

Sizlere son olarakta granit ve mermeri önermek istiyoruz. Çok güzel desenlere sahip olan mermerler evinizin duvarlarında çok hoş ve estetik bir görüntü oluşturacaktır.

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum Gönder