Mobilya

Mutfak Dekorasyonunda Sandalye Çeşitleri

26 Haziran 2009

Özgün tasarımları ve çarpıcı modelleriyle dekorasyon dünyasına renk katan sandalyeci A.Ş., mutfağında değişiklik yapmak isteyenlerin kurtarıcısı oluyor…

Sandalyeci A.Ş.’nin geniş ürün koleksiyonunda yer alan ve tamamen kendi ithalatı olan Liza, Delux Chair ve Crystal Bar Stool modelleri, mutfaklarınıza ayrı bir hava katıyor.

Ev dekorasyonlarında klasik mutfak konseptinden kurtulup, kendi tarzlarını yaratmak isteyenler için ideal seçenekleri oluşturan bu modeller, mutfakları da konforlu bir sohbet alanına dönüştürüyor.

Şıklığı ile göz dolduran Liza, Delux Chair ve CRystal Bar Stool modellerinin ayak kısımlarını tamamen krom nikelaj malzeme oluşturuyor. Liza modelinin oturum alanını deri üzerine kapitone kaplarken, Delux Chair ve Crystal Bar Stool modellerinin oturum alanlarını sertleştirilmiş plastik malzeme tamamlıyor.

Modern görünümleri ve alışılmışın dışındaki çizgileriyle görenleri kendine hayran bırakan bu modeller, ergonomisi ve sağladığı konforla da dekorasyon tutkunlarının aklını başından alacak!

Dekorasyonda estetiğin adresi sandalyeci A.Ş., göz alıcı ürünleriyle sizleri bekliyor…

Benzer Yazılar

1 Yorum

  • Reply soner yuksel

    bana acıl fıya verırsenın memnun olurum 5354565546
    sıyah ve beyaz mutfak sandalyesı ıcın

  • Yorum Gönder