Ofis Mobilyası

Ofis Mobilya Markası NURUS

6 Haziran 2010

ofis mobilya markası

Türkiye’nin en çok uluslararası tasarım ödülüne sahip ofis mobilyası markası NURUS, Bursa’dayeni adresinde hizmet sunuyor.

Bursa’nın her geçen gün gelişen iş potansiyelini, uluslararası kalite standartlarına sahip, tasarım ödüllü ofis mobilyaları ile karşılamakta olan Nurus Bursa. İzmir Yolu üzerindeki yeni adresinde hizmet sunmaya devam ediyor.

Sunmakta olduğu çalışma sistemleri, yönetici ve toplantı sistemleri, çalışma koltukları, depolama birimleri, bekleme üniteleri, konferans koltukları, kafe masa sandalyeleri ile ofis aksesuarlarını da kapsayan geniş ürün gamıyla mimarlık ve dekorasyon konusunda faaliyet gösteren tüm ilgililerin buluşma noktası oluyor.

Açıldığından bu yana Oyak Renault, Erikli Plaza, Martur, Türkün Holding – Megatekstil, Gülipek, Componenta Döktaş, Prysmian Kablo, Gemport, Diniz Holding gibi önemli projelere imza atan Nurus Bursa, özgün ve farklı tasarımların fonksiyonellikle buluştuğu 1000’den fazla ürün seçeneği ile ofislerinde fark yaratmak isteyenlerin tercihi olmayı sürdürüyor.

Nurus Bursa, hem çalışma mekanları hem de günlük yaşamda insanı çevreleyen mobilya ve aksesuarları bir araya getirdiği için tercih edilen Nurus’un Bursa’daki hedeflerinin gelişen endüstrinin ve ofislerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek olduğunu belirtiyor.

ofis mobilya markası

Benzer Yazılar

Yorum Yok

Yorum Gönder